Elvana, ‘remix’ me Kaos dhe P.I.N.T

f.0310194449558_mPas publikimit të këngës “Fake”, Elvana Gjata do të sjellë shumë shpejt edhe versionin ‘remix’ të kësaj kënge.

Bluetooth njofton se me këngëtaren e suksesshme në këtë realizim do të bashkëpunojnë edhe reperët kosovarë – anëtarët e grupit “Kaos” (Lumi B dhe Vig Poppa), si dhe ata të labelit P.I.N.T (MC Kresha dhe Lyrical Son).

Festim Arifi (Lyrical Son) është në fakt edhe autor i tekstit të këngës së realizuar nga Threedots, ndërsa padyshim që Flori Mumajesi do të jetë i përfshirë edhe në projektin e ri. /