Elvana Gjata “heq reçipetat”, provokon keq nga avioni

loading...

loading...

Këngëtarja, Elvana Gjata ka postuar një foto, në të cilën dallohet se është në aeroportin “Nënë Tereza” me një çarter privat.

Ajo e cila prej disa kohësh është larguar nga Shqipëria. Edhe njëherë Elvana ka treguar se ka linja perfekte.

Ditët e fundit ajo u shfaq përkrah modeles Emina Cunmulaj, e cila është rezidente prej vitesh në SHBA, dhe mjaft e njohur në fushën e saj. Ato postuan foto teksa pushonin në plazhin e Mykonos në Greqi me jahtin lukzos të miliarderit që Emina ka për bashkëshort

loading...