Eliza Dushku dhe Eshref Durmishi në një film së bashku? (Foto)

931263-eliza-dushku-848x478

Artistët shqiptarë nëpër botë po gjejnë njëri-tjetrin.

Pas filmit ‘’SHOK’’ në Oscar protagonisti kryesor producenti Eshref Durmishi është ende në Amerikë dhe përmes një fotografie të postuar në Instagram ai shihet afër aktores shqiptare me famë botërore Eliza Dushku.

Nëse ata do të jenë pjesë e ndonjë filmi të ri së bashku apo vetëm po shoqërohen teksa ai është në Amerikë kjo mbetet të zbulohet nga ndonjëri prej tyre, transmeton Indeksonline

Teksa në mbishkrimin e kësaj fotografie Eliza ka theksuar se kanë një ide filmi, por kjo mbetet të pritet nga Eshrefi dhe Eliza dy yje filmi.

auto_elizee1457285411