Eli Fara merr urimin më të veçantë për 8 mars (Foto)

eli

Vajza e Eli Fara një vajzë e mrekullueshme e cila vertetë ka ngjarë shumë me nënën e saj sot ka uruar atë me një urim mjaftë të veçantë, transmeton Gazeta Blic.

Marina në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto me nënën ndersa fotografisë së publikuar i ka shtuar këtë shkrim “Nena..❤️9 muaj ushqyer nga gjaku i saj, marr fryme nga oksigjeni i saj,ne hapat e para mbajtur ne duart e saj, sot arsyeja e loteve dhe gezimit te saj❤️E shtrenjta ime e bukura ime e vetmja dashuri e imja te uroj gezuar festen te duaaaa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️”.

marinafara