Elbasan/ Kthehen nga puna në drekë, s’u besojnë syve kur futen në shtëpi

Menduan se do të ishte si gjithë ditët e tjera, por kur pjesëtarët e një familje në Elbasan janë kthyer nga puna në drekë e kanë gjetur shtëpinë të mbushur me ujë.

Mësohet se incidenti ka ndodhur në një banesë në lagjen “5 maji“.

Sipas familjarëve incidenti ka ndodhur si pasojë e rubinetit të çezmës, i cili ka qenë hapur që në mëngjes dhe ka pasur dëme të pakta materiale, shkruan Infoelbasani.al