Ekzekutohet biznesmeni i kromit, Gjin Nika

Nje ekzekutim i tipit mafioz u shenua ne oret e vona te mbremjes ne zonen e Tapizes ne Fushe Kruje.
Viktima eshte Gjin Nika i njohur dhe si biznesmen i kromit ne Bulqize. Ai ishte arrestuar disa dite me pare pasi dyshohej si i perfshire ne dy vrasje.

Nje motociklete eshte afruar dhe ka qelluar mbi makinen e tij. Me heret ka pasur raportime se ka edhe nje viktime te dyte.