Eksluzive: Ky trajtim shtëpiak, do t’iu largoj shenjat e shtatzënisë brenda një afati të shkurtër kohorë

Shumica e grave janë kompleksive ndaj shenjave të shtatzënisë pas lindjes, mirëpo ka edhe gra që janë në rregull me to.

Ndaloni së kërkuari për ilaçe shëruese të këtyre shenjave, ne kemi zgjedhjen!

Heqja e shenjave të shtatzënisë Gotu Kola (Centella Asiatica), një barishte ayurvedike ofron veti antibiotike dhe shëruese të plagëve.

Merrni gjysmë ose një lugë çaji një tretësirë ditore, ose 300 deri në 400 mg në ditë në kapsulë dhe do të mahniteni më pas nga rezultatet.