Ekskluzive: VIDEO nga çastet e vjedhjes dhe incidentit të armatosur në Dibër

1
Portali Almakos ka siguruar një video ekskluzive ku është filmuar në disa sekonda grabitja e sotme e argjendarisë në Dibër ‘Erebara’, si dhe dëgjohen krismat.

Sipas burimeve të deri më tanishme ka të vrarë e të plagosur nga ky inicident i rëndë që tronditi Dibrën sot./Almakos

Për më tepër shokoni videon se çfarë ka nodhur: