Ekskluzive/ Stresi “kapet mat” në shtrat me këngëtaren e njohur dhe me një vajzë tjetër

Stresi është “kapur mat” pasi zbulohet një foto e tij në krevat me dy vajza, një brune dhe një bjonde si dhe me një mashkull tjetër.

Por njëra prej tyre, rezulton të jetë këngëtarja Eva Ndoja e cila në foto është me flokë të verdhë dhe me bluzë të bardhë.

Nuk ka informacion se cila mund të jetë vajza tjetër por mendohet se këngëtarja Eva Ndoja dhe Stresi kanë patur një lidhje.