Ekskluzive-Rama i dehur në Korçë, shtrihet në bordurën e pishinës (Fotot)

Burime nga Ex-press.al bëjnë të ditur se Rama ka fjetur në hotelin me emrin “live galery” , ku ai ka konsumuar alkool. Hoteli ndodhet në bulevardin “Republika” që është bulevardi kryesor i Korçës.

Nuk ka qenë e vështirë për kalimtarët që nga kafenetë përbri këtij hoteli të shikonin Ramën të shtrirë në bordurën e pishinës. Këto foto janë bërë nga Ex-press.al nga ambjentet pranë hotelit.

Kryetari i PS ishte në fundjavë në qytetin e Korçës dhe zonat perreth ku prezantoi programin e partisë. Rama ka gjetur një moment relaksi , i shtrirë në bordurën e pishinës.

rama k1_thumb_medium453_460