Ekskluzive: Momenti i arrestimit të krye-terroristit të sulmeve në Paris (Video)

Personi më i kërkuar dhe i dyshuari i sulmeve të Parisit, Salah Abdeslam është kapur gjatë ditës së sotme në Bruksel pas një sulmi të policisë anti-terror.
Në përpjekje të arrestimit të tij, Abdeslamn ishte plagosur në këmbë, transmeton Indeksonline.
Mund të shihni videon nga momenti i arrestimit të Salah Abdeslam./Indeksonline/
DAN