EKSKLUZIVE: Donika Kadaj kalon në Vetëvendosje (Foto)


Ish-shefja e grupit parlamentar të AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi, e cila këto kohë të fundit ishte një nga gratë më të zëshme kundër dy marrëveshjeve të fundit ka vendosur që të kalojë në Vetëvendosje.

Ajo sot u pa duke pirë kafe me sekretarin e VV-së, Dardan Molliqaj dhe nënkryetarin, Driton Çaushi.

Donika ka qenë e pakënaqur me veprimet e AAK-së kohëve të fundit, që prej largimit nga Kuvendi dhe disa lëvizje të tjera, kur Kadaj ishte në burg.

Ajo këtë pritet ta bëj sot në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm të Vetëvendosjes.
d1

d2

d3

d4