Edhe mbas 7 vite martes nuk e dua gruan time, Qe mos ta shoh nuk vi ne shpi deri ne mengjes dhe…

Jam nje mashkull 30 vjeqar por problemi im esht – Ju lutem anonim jam 30 vjeqar dhe jam i martuar po problemi im eshte qe gruan nuk mundem me dasht,edhe pse kam femij me te.
Kam qen duke kaluar me nje vajz para marteses edhe e kam dasht shume por familjet nuk jan kan dakort per martes kshtu qe u ndam edhe pse un skam qen takort per ndarje por e dashura ime nuk ka mujt me kundershtu ne familjen e vet edhe mbas ni kohe eshte martu me tjeter ken.
Mbas marteses te dashures un me femren e par qe e kam taku jam martu edhe pse nuk e kam dashur kam mendu me kalimin e kohes do e dashuroj,por jo nuk ka ndodhur edhe pse i kam 7 vjet martes nuk po mundem ta dua tash edhe me e keqja eshte qe nuk mundem as ta duroj.
Dhe per mos ta par at shpesh nuk vi ne shtepi deri mengjes me dhimbet shum sepse nuk ka asnje vrejtje ose asni te keqe ndaj meje sillet shum mir me mua me rrespekton por un nuk ndihna mir kur jam me te dhe nuk mundem as tja shprhej at qe e ndjej.
Nuk di as qka te bej nuk kam qetsi shpirtror as nuk kam lumturi femijet edhe ajo me sjelljet e saja nuk mundem te ndahem se skam arsye tjeter pos qe nuk e dua me besoni se me koh te gjat nuk kam mardhenie me gruan me kshilloni ju lutem pa ofendime se nuk di qka te bej me besoni.ju faleminderit per kshillat. Per me shume shiko videon me poshte!