Edhe kjo ndodh ne GOLF: Provon një goditje te pamundur ne peme (VIDEO)

pem634x355

Gjatë garës, “Arnold Palmer Invitational”, e cili është duke u mbajtur në Orlando të Floridas, Sergio Garcia është i detyruar të hipi në një pemë për të marrë topin, që kishte përfunduar mes dy degësh.
Lojtari i golfit nuk dorëzohet por hipën në pemë dhe e gjuan topin me një dorë, duke e rikthyer në lojë.