Edhe Kallashi pushon në krahët e një mashkulli, njihuni me të (Foto)

12801094-1783573588537135-7902955006349665501-n-1

Super valltarja seksi, Donjeta Kosumi çdo natë është aktive me vallëzimet e saja provokuese, e për këtë gjë shumë meshkuj dëshirojnë ta shohin live Kallashin duke vallëzuar.

Siç duket një fans i Kallashit ka postuar një foto në Facebook ku shihet me valltaren seksi, dhe në mbishkrimin e fotos shkruan “Dance like her impossible:)”, shkruan Gazeta Express.

Kallashi dhe Fiton Syla kanë ngjajshmëri, tek vetullat dhe buzët. Thjesht duken për mrekulli.

Ne ju sjellim foton e publikuar nga Fiton Syla: .

kallashiii