Edhe Andrra e Sinanit i nxjerr… (FOTO)

loading...

loading...

Ajo është një prej nuseve më të famshme në estradën shqiptare. Gruaja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani, shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe gjithmonë e kemi parë të veshur me klas dhe aspak provokuese. Por disa muaj më parë ajo ka hedhur në Instagram një fotografi ku zbulon gjoksin, për herë të parë për publikun.

loading...