E zbulon mbas dy vjetëve, që e dashura ishte…. (Foto)


Të flesh me një person për rreth dy vite dhe të mos e njohësh se kush është, kjo është me të vërtetë e rëndë. Një 45-vjeçar i lidhur prej dy vitesh me një vajzë, të cilën e donte, por pa e ditur se me çfarë merrej ajo.

Paul Hewitt ka zbuluar së fundmi se e dashura e tij ishte aktore në filmat pornografik. Ka qenë vajza e tij nga një martesë e mëparshme, e cila ka zbuluar se babai i saj kishte në krah një vajzë që luante në filmat për të rritur.

Pasi e ka mësuar këtë gjë, Paul është inatosur shumë me të dhe ka nisur ta ofendojë dhe ta pështyjë në fytyrë, ndërkohë që i ka prerë edhe linjën e telefonit si dhe i ka dërguar mesazhe kërcënuese se do t’i bënte keq. Por, me këto nuk ka arritur asgjë, pasi Gjykata e Wolverhampton në Mbretërinë e Bashkuar e ka dënuar me 11 muaj burg.
t