E tradhton e dashura, ajo që i kërkon rivalit do t’ju habisë.. (Foto/Video)


Një djalë i nevrikosur në Japoni zbuloi se e dashura e tij e kishte tradhtuar me një person tjetër. Kështu si metodë hakmarrjeje, ai detyroi djalin tjetër që t’i ulej në gjunjë dhe t’i kërkonte falje. Pamjet u bënë virale që kur u shpërndanë online, me përdoruesit e rrjeteve sociale që mbetën të habitur nga qetësia se si djaloshi e zgjidhi situatës. Në video duket momenti kur i riu përballet me të dashurën e tij, duke e pyetur vazhdimisht nëse kishte fjetur apo jo me djalin tjetër. Ajo e pranon tradhëtinë duke ndenjur në pritje të shpërthimit të të dashurit nga nervat. Por në vend që të fillonte të ulërinte e ta shante, djali zemërthyer ai i jep një zgjidhje të dashurës dhe personit me të cilin ajo e tradhtoi – “kërkim faljeje ulur në gjunjë”