E tmerrshme: Shokët e Lavdrim Muhaxherit e nisin fëmijën në sulm kamikaz (Video)

Një fëmijë është incizuar nga terroristët e Shtetit Islam të Irakut dhe Shamit (ISIS) duke i nisur për një sulm kamikaz.
Ai xhirohet me së paku tri kamera gjatë dhe para aksionit.

Shokët e Lavdrim Muhaxherit, terroristit kosovar që dje u raportua nga gazeta Express se vrau një fëmijë shiitë duke e prerë në fyt, thërrasin “Allahu Eber”, pasi që fëmija hedh veten në ajër.
aaa_5629
Për ta shikuar videon, klikoni këtu: https://www.facebook.com/photo.php?v=5157049718931…