E tmerrshme: Motoçiklisti filmon vdekjen e vet me kamerën që e kishte në helmetë! (Video, +18)

1-46-780x439-650x358Një motoçiklist turk i quajtur Mustafa Kurt, ka filmuar momentin e vdekjes së vet me një kamerë që e kishte të vendosur në helmetë! Mustafa 34-vjeç dhe një mik i tij ishin duke shëtitur rrugëve të qytetit Koaqeli, kur filluan të garojnë me shpejtësi marramendëse, Por në momentin që e kuptoi se miku i tij e kishte lënë pas, Kurt dha gjithçka nga vetja që ta zë, dhe derisa po anashkalonte një kamion humb kontrollin mbi motoçikletën dhe përplaset në tokë, duke mbetur i vdekur në vend.