E tmerrshme, fytyra e Milaim Zekës është përkeqësuar – reagon edhe bashkëshortja e tij (Foto)

Me fytyrë të ënjtur nga grushtet e Frashër Krasniqit, gjendja e Milaim Zekës është përkeqësuar.
Bashkëshortja e Zekës ka publikuar në Facebook disa fotografi të Zekës para pak momentesh, shkruan Periskopi.
Edlira Qefalija ka thënë se kjo është Vetëvendosje.
“Bravo VETEVENDOSJE per me shum detaje dhe foto
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim