E tmerrshme, dy të rinj filmojnë vdekjen e tyre(VIDEO)

Një çift rreth të 20-ve kanë tronditur Finlandën për arsye sepse kanë filmuar veten e tyre teksa vdesin.
Fillimisht ata kanë postuar një video ku duket qartë teksa pijnë alkool dhe marrin drogë të tipit kanabis sativa. Më pas mësohet se ata kanë hipur në makinë dhe filmonin veten teksa udhëtonin me një shpejtësi jashtë normave të lejuara. Në video dëgjohen të bërrtiturat dhe të qeshurat e tyre dhe në fund përplasja fatale që iu mori jetën dy të rinjëve.
Pas verifikimit të policisë, makina është gjetur mëngjesin e djeshëm totalisht e shkatërruar dhe çifti është gjetur i pajetë. Kjo ngjarje e tmerrshme i ka tronditur të gjithë banorët në Finlandë.
Ndiqe videon duke klikuar meposhte.
VIDEO