E tmerrshme, çifti kapet duke bërë seks pranë foshnjës në karrocë (Video +18)

c_1475499468-6656692Një çift është incizuar në disa momente shumë private, në një ambient publik. Në video mund të shihen pamjet e dy të rinjve teksa bëjnë seks, krejt të pashqetësuar, edhe pse një fëmijë i vogël është pranë tyre në karrocë.
Personi që ka incizuar ngjarjen ka treguar se para se të filmonte i ka thirrur duke iu thënë që të ndalojnë dhe të gjejnë një vend tjetër për atë që po bënin, transmeton ORAinfo.

Ai tha se çifti as që ishte shqetësuar për thirrjen e tij por vetëm se kishin lëvizur disa hapa më brenda tunelit.

Ky person është shprehur shumë i shqetësuar për këtë ngjarje dhe bën thirrje për të gjithë që mund ta identifikojnë çiftin e më pas t’i raportojnë në polici.