E tepron Dafina, zbulon krejt të pasmet (Foto)

dafina-650x358

Dafina Zeqiri njihet për trupin e saj super atraktiv.

Një prej këngëtareve me linjat më perfekte në skenën shqiptare, nuk heziton që trupin t’ua tregojë edhe fansave.

Ajo në një postim në rrjetet sociale shfaq pa problem trupin e saj perfekt dhe të pasmet.

Eshtë prej të pak mundësive për të parë të pasmet e Dafinës kaq në mënyrë frontale, andaj shijojeni foton.

dafin