E rëndë: Pllaka bie mbi kokën e gruas, ajo ishte me fëmijën e saj (Video)


Një ngjarje tmerruese gati sa nuk ia mori jetën gruas 31-vjeçare kur pllaka e një ndërtese ra mbi kokën e saj.

Gruaja arriti të menaxhojë dhe ta shpëtojë foshnjën që e kishte me vete.

Fatmirësisht, 31-vjeçarja arriti të shpëtojë pasi u dërgua me urgjencë në spital të St Petersburg në Rusi, shkruan TheMirror, transmeton lajmi.net.

Ajo kishte marr lëndime serioze në kokë dhe besohet të jetë në gjendje serioze.

Policia është duke hetuar dhe po kërkojnë për dëshmitarë rreth incidentit.

Për këtë është hapur edhe si rast kriminal për dyshimet rreth ndërtesës e cila mendohet se nuk është ndërtuar në mënyrë të duhur./lajmi.net
pram-1-615x358