E pranon këngëtarja: “Tre muaj e kisha burrë Sabri Fejzullahun” (Foto)


Këngëtarja Rozana Radi po merr pjesë në spektaklin televiziv “Your Face Sound Familiar” në Tv Klan.
Sonte, Radi ka interpretuar këngëtaren e famshme Edith Piaf, ku dhe ishte më e vlerësuara në mesin e kolegeve të saj, transmeton Indeksonline.
Është këngëtarja Angjela Peristeli ajo që javën e ardhshme do të interpretojë ndonjë këngë të këngëtarit të mirënjohur Sabri Fejzullahu.
E kur është përmendur Fejzullahu, Rozana ka reagur duke thënë: “Sabrianon e kam pasur burrë për tre muaj, të tregojë unë për të”, ka thënë ajo duke iu referuar kohës sa ishin pjesëmarrës në “Dance with me Albania”.
s1

s2