( E Plotësuar ) Aksidentohet për vdekje 27 vjeçarja nga Tetova

Radika 0510 08Sot rreth orës 10 në ujërat e lumit Radika afër fshatit Rostushë të Dibrës, është gjetur veturë e tipit “Audi A4” me regjistrim të Shkupit ndërsa brenda në veturë është gjetur e vdekur 27 vjecarja Lindita E. e Tetovës.
Sipas informacioneve të para vetura ka humbur kontrollin në rrugën Dibër-Mavrovë dhe ka përfunduar në lumin e Radikës./Shqipmedia