E papritur! Këngëtari shqiptarë deklaron: “Veç kur e kam pa veten që jam martu” (Video)

Këngëtari Neki Emra ishte i ftuar në një intervistë për emisionin e shoubizit Mirage.

Neki foli për karrierën e tij në muzikë, projektet e reja në të cilat është i angazhuar si dhe takimin me gruan dhe martesën.

Por, deklarata e tij lidhur me martesën ishte e ‘habitshme’ për mënyrën se si tregoi për martesën.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe mësoni çka tha Neki për martesën.