E PAPRITUR! Ja se çka i bënë Donika Kadaj- Bujupi deputetët e AAK-së


Sot në seancën solemne të Kuvendit të Kosovës u bënë bashkë pozita dhe opozita për të pritur Shefen për Politikë të Jashtme në BE, Frederica Mogherin, raporton Botapress.

Opozita tash e një kohë dihet se “nuk flasin mes vete” me pozitën dhe nuk marrin pjesë në senaca të Kuvendit, por sot si duket opozita nuk qenkan hidhëruar edhe mes vete.

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës përderisa u përshendet me deputetë të Levizjës Vetëvendosje, e harroi Donika Kaden.

I vetmi i AAK-së që u përshëndet më Kadaj Bujupi ishte Pal Lekaj ndërsa ai që injoroi ishte deputeti Lahi Brahimaj ku edhe shihet në video.
ura