E pabesueshme – Shikoni si është dukur Kylie Jenner 5 vjet më parë, nuk do ta njihni (Foto)

10-veshjet-m-euml-t-euml-mira-t-euml-2015-euml-s-t-euml-kylie-jenner_hd-780x439

Modelja Kylie Jenner, motra e Kim Kardashian, ka pasur një dukje krejt tjetër para pak vitesh.

Tash një prej femrave më seksi në botë, dikur as që i është afruar këtij epiteti.

Në foto të reja të publikuara në rrjetet sociale, shfaqet Kylie e dikurshme, e cila duket shumë keq.

Por, ajo duket të ketë kaluar në për shumë trajnerë të fitnesit dhe mjekë të kirurgjisë estetike për të pasur dukjen që ka sot.

kylie-1

kylie-2

kylie-4

kylie-6