E pabesueshme: Ja sa mori bakshish Shkurtja në dasmën e djalit të Shyhretes

shkurte-gashi_1475413470-6211424
Për atmosferën në atë që mund të konsiderohet pa dyshim dasma e vitit, atë të familjes Salihu mbrëmë u kujdesën shumë emra të njohur
Kjo nuk kishte se si të ndodhte ndryshe kur dasma ishte e familjes së këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli.
Me përplot kolegë miq, mikrofoni i përksite mbrëmë përplot emrave të njohur përfshirë Afrim Muqiqin dhe Shkurte Gashi që e ka ndezur atmosferën në maksimum.
E Shkurta që ishte në rolin e mysafires, keq nuk ka mbetur as në aspektin monetar.
Ju sjellim disa foto ku shihet se për këngët e performuara, këngëtarja e njohur ka marrë bakshsish mbase mijëra euro, aq sa më nuk i zinin tjera të dy duart.
jo_1475413323-4153758