E njihni transeksualen Anxhela? Ja si e dridh gjoksin dhe b… para gjyshit në Tiranë: Uau çfarë tritoli, o shpirt (VIDEO)


Para pak kohësh me një shishe benzinë, ajo kërcënoi se do ta digjte veten të gjallë përpara parlamentit, por falë ndërhyrjes së shpejtë arriti të shpëtonte. Bëhet fjalë për transeksualin 32-vjeçar Fatjon H ose e njohur për të gjithë si Anxhela. Anxhela e cila që e vogël është përdhunuar ka kërkuar ndihmë që t’i gjendet një banesë sepse nuk dëshiron që të shesë më trupin për të siguruar jetesën, por mesa duket kjo gjë vazhdon edhe në banesën sociale ku është strehuar. Në videon e ardhur së fundi pranë “JOQ”, Anxhela duket në formë shumë të mirë, madje ka shpërthyer në një kërcim mjaft joshës përballë shumë të rinjve madje edhe një gjyshi. Ndërsa gjyshi e sheh me kërshëri Anxhelën tek dridhej, burrat dhe djemtë e pranishëm nuk kursejnë ngacmimet seksuale apo komentet. Për më shumë shikoni atmosferën që Anxhela ka krijuar me kërcimin e saj.