E njihni të gjithë, ja kush është striptisti në festën e beqarisë së Xhensilës (Video)

Xhensila Myrtezaj sot festoi Festën e Beqarisë së bashku me motrën dhe mikeshat që e kishin surprizuar duke i organizuar një festë në jaht.
Atmosfera u ndez kur vajzave u erdhi një striptist i cili i çmendi vajzat me lëvizjet e tij.
Por me siguri kur keni parë videon fytyra e tij, ju është dukur e njohur. Sepse vërtet ai është shumë i njohur.
Balerini i cili kishte rolin e striptistit quhet Orjan Lika dhe njihet për lëvizjet e tij të çmendura.
Orjan ka qenë protagonist në disa videoklipe dhe gjithashtu ka kërcyer në “Xing me Ermalin” pak kohë më parë.
shiko videon me poshte

Video Link