E mbuluar në luks, Morena Taraku shfaqet në krahët e një të moshuari

Morena Traku njihet si një nga vajzat më të pasura të showbizit shqiptar, dhe këtë nuk nguron ta tregojë thuajse në çdo foto që bën publike në rrjete sociale.

Po ashtu ajo është edhe një ndjekëse e madhe e të rejave më të fundit të modës dhe mesa duket i ndjek edhe eventet e ndryshme që zhvillohen në botë.

Në Instagram ajo ka ripostuar një foto të dy viteve më parë ku shfaqet në “Amfar Gala” në krah të “mbretit të modës” siç e quan ajo.