E Mahnitshme Ariana e Ermalit (FOTO)

ermali-650x478

Gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu më të vertetë është një femer shumë e bukur ajo edhe pse është bërë nënë dhe ka përgjithësi të shumëta veten nuk e lë anash asnjehere,transmeton Gazeta Blic.

Ariana sot ishte për tu rregulluar te grimerja Sellma e cila edhe publikoj foton e Arianes në Instagram.

Reja e Sabris në këtë foto duket shumë e bukur, tërheqese dhe e mahnitshme.

gruja-e-ermalit