E komentojnë për operacionet plastike, Luana publikon foton dhe i tregon të gjitha

Luana Vjollca këto ditë ndodhet me pushime në Jamaica së bashku me Marinën dhe Getoarin.
Moderatorja seksi ka publikuar një foto në rrjetet sociale duke treguar format e saj trupore.
Duket se kjo foto vjen si një përgjigje për të gjithë ata që dyshojnë për origjinalitetin e saj, e që mesa shihet ajo nuk shqetësohet aspak nga komentet por “krenohet” me pamjen që ka sot.
Shiko fotot me poshte.

Vazhdim