E keni parë si sulltaneshë por jo edhe duke vallëzuar në mënyrë kaq provokative (Video)

Aktorja turke, Meryem Uzerli e njohur te ne si Hyrremi është shumë aktive në rrjetet sociale me publikimin e fotove dhe videove nga përditshmëria e saj.
Së fundmi, në Instagram ajo ka sjell një video ku shihet duke e bërë një vallëzim mjaft provokues pranë një mashkulli
Të shumta kanë qenë komentet që ajo ka pranuar nga fansat e saj.
Për më shume detaje shikoni Videon e mëposhtme:

Video Link