E kapën kokën kur e kuptuan se do luajnë me Barçën (Video)

PSGLojtarët e Paris Saint Germainit janë ‘dridhur’ kur e kanë kuptuar se kundërshtari i tyre në çerekfinale të Ligës së Kampionëve do të jetë Barcelona. Lojtarët e gjigantit francez e përcollën direkt shortin, para fillimit të stërvitjeve dje dhe kur e kuptuan kundërshtarin e frikshëm, filluan të buzëqeshnin dhe pati prej tyre që e kapën kokën. /LajmeOnline/