E kap të dashurin duke e tradhtuar me një femër, ja reagimi i saj (Video)

momenti-620x330-530x282Ky është momenti kur një vajzë mbetet pa fjalë, pasi e kap të dashurin duke e tradhtuar.
Vajza iu drejtua personave të kanalit “Si të kapësh një tradhtar” në YouTube dhe ata i përgatitën kurthin.
Një modele seksi e provokoi dhe ai e kapi në të pasme, teksa i thoshte se është single.
Vajza, Stephanie, u shokua.
“Nuk dua t’ia shoh më sytë,” tha ajo.