E kam bërë Justin të qaj

foto GOmez 1(1) Bieber m(2)Ish e dashur e Justin Biber, ka pranuar publikisht se është ndarë nga ai, ndërsa mes tjerash, ka thënë se e ka bërë atë të qaj.

Ylli i hitit “Love You Like Love Song” ishte e ftuar në emision të David Letterman, i cili i kishte thënë “Justin ka qenë para një kohe këtu dhe mes tjerash, ai ka filluar të qaj”, njejë i është përgjigjur edhe Gomez, duke thënë se “edhe me mua ka vepruar njejtë”.

Këngëatari i hitit “Baby” ka qenë në telashe kohëve të fundit, shkaku i disa thyerjeve të ligjit, kurse Gomez ka qenë shumë e qetësuar, ndërsa ka promovuar filmin e saj “Spring Brakers”./LajmeOnline/