E frikshme! Toka “përpin” makinën në Londër (VIDEO)


Banorët e periferisë juglindore të kryeqytetit britanik, Londrës janë përballur me një surprizë mëngjesin e kësaj të enjteje. Ata kanë gjetur një gropë të madhe në rrugicën përpara banesave të tyre.

Por kjo nuk ishte e gjitha, pasi një prej makinave të parkuara buzë rrugë kishte përfunduar thuajse e gjitha në gropë, duke u mbajtur lart vetëm rrotat e para.

Incidenti raportohet të ketë ndodhur në periferinë e Woolwich, por shkaqet dhe detaje të mëtejshme nuk dihen.
car16