E fiksuar pas tij që adoleshente, ky është mashkulli që Armina Mevlani i linte shenja në trup

Armina Mevlani ka postuar një Instastory në profilin e saj në Instagram, ku duket aktori Johnny Depp i mbuluar në shenja buzëkuqi.

Blogerja ka qenë një adhuruese e tij në adoleshencë dhe këtë fakt ka vendosur ta ndajë me ndjekësit e saj.

Ajo mbante në mur posterat e tij dhe i mbulonte ato në puthje.

Shumë vajza ëndërrojnë ta takojnë aktorin e famshëm një ditë, por nëse Armina vazhdon ta ketë fiksim atë mund ta realizojë këtë gjë tani, kur nuk kishte mundësi në adoleshencë.