E dhimbshme, vdes tifozi 8 vjeçar i Chelseat, Terry ia paguan shpenzimet e varrimit (Foto)


Tommi Miller, tifozi i vogël i Chelseat e ka humbur betejën me sëmundjen e leukemisë.
Djaloshi i vogël ishte bërë i njohur për dashurinë që kishte ndaj Chelseat ku disa herë e kishte vizituar këtë skuadër dhe kishte takuar idolët e tij.
Me të marrë lajmin për vdekjen e Miller, John Terry ka njoftuar familjen e tij se shpenzimet mortore të ish fansit të tij do ti paguaj ai.
1600 funta është vlera e shpenzimeve të varrimit të Miller ku pritet të jenë edhe anëtarë të skuadrës së Chelseat. /Indeksonline/
j1

j2