E dhimbshme: Kjo është Agnesa 16 vjeçare e cila vdiq mbrëmë në aksidentin tragjik

Një aksident tragjik i cili ndodhi mbrëmë në Bjeshkët e Deçanit mori jetën e dy personave, shkruan Gazeta Bota.
Viktimat janë Gëzim Nitaj dhe vajza e tij Agnesa Nitaj nga fshati Drenoc i Deçanit.
Ngushëllime familjes Nitaj i kanë shprehur kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj si dhe deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, transmeton Gazeta Bota.
Per me shume shiko videon me poshte!