E dashura i bëri seks oral në rrugë, çifti gjobitet me 43 stërlina (VIDEO)

seks-1Ky është momenti i sikletshëm kur një çift turistësh u kapën duke bërë seks. Ngjarja u regjistrua në Tajlandë. Çifti, një 21-vjeçare dhe një 24-vjeçar, u dorëzuan vetë në polici kur pamjet u bënë publike. Sullivan nga Irlanda dhe Nadine nga SHBA kërkuan falje publike, duke u përkulur përpara kamerave. Reagimi i tyre vjen pas reagimit plot zemërim të publikut Ata janë gjobitur me nga 43 stërlina secili.