E dashura e Ronaldos godet (Foto)

Irina Shayk është zhveshur sërish dhe nuk është vetëm Cristiano Ronaldo ai që mund ta shijojë sharmin e bukuroshes.

Me foto, munden të gjithë. Supermodelja 28 vjeçare ka pozuar për kampanjën më të re të rrobave të brendshme, Twin-Set.