E dashura e futbollistit të njohur shqiptar tërbon “Instagramin” me fotot e saj

Sara Shehu, volejbollistja simpatike prej kohësh është në lidhje me futbollistin, Olsi Teqja i cili këtë verë ka lënë Tiranën dhe zyrtarizuar kalimin te skuadra e Shkëndijës së Tetovës.

Teksa Olsi luan me ekipin e tij në Europa League, bukuroshja ndryshe nga i fejuari i saj po i shijon në maksimum pushimet e kësaj vere.

Ajo kryesisht ka zgjedhur plazhet e mrekullueshme të jugut të Shqipërisë, ndërkohë që është shfaqur në formë perfekte duke i mahnitur ndjekësit e saj.