E dashura e Balotellit ‘qmendet’ nga gjarpri (Foto)

Mario Balotelli është ende duke kaluar pushimet e tij në Miami bashkë me të dashurën, Fanny Neguesha.
E dashura e Mario Balotellit, Fanny Neguesha, pati një moment me të vërtet sikletues gjatë qëndrimit në Miami me të dashurin.

Mario dhe Fanny vendosën ta vizitonin shtëpinë e një gjarpri, teksa bukuroshja provoi ta mbante në krahë atë.

Megjithatë, në një moment ajo u frikësua shumë, duke formuar një fytyrë tejet të çuditshme.Q