E çuditshme: Kryen marrëdhënie seksuale me asfaltin e parkingut (VIDEO+16)

1-615-620x330Në Zelandë të Re është xhiruar një moment bizarë, kur një mashkull kryen marrëdhënie seksuale me asfalt.
Burri i paidentifikuar, është zhveshur dhe është shtrirë ndërmjet dy veturave, në parkingun që ndodhej para një ndërtese ku ka shumë zyra, transmeton Telegrafi.
Ai shihet duke simuluar aktin seksual, ndërsa personi që e xhironte dëgjohet duke thënë, “Shikoni këtë njeri, që është duke bërë seks me tokë”.
Nuk jepen detaje shtesë rreth këtij të eksituari, që besohet të ketë probleme mendore.