Dyshja flenë bashkë, ja si e zgjon Tuna Yllin nga gjumi (Video)

tuna-1467047139-1510121_1469348418-1077124Tuna dhe Yll Limani janë bërë të pandashëm. Artistët që janë përfolur për një lidhje të mundshme dashurie, kalojnë shumë kohë bashkë madje si duket ndajnë edhe gjumin bashkë. Në një video të publikuar së fundmi shihet se si Tuna zgjon nga gjumi Yllin duke e goditur në fytyrë.